תוכניות לימודים בניהול רשתות

חברות היי-טק, בנקים, חברות ביטוח ותאגידי ענק מסתמכים בעבודתם על תקינות מחשבים, רשתות תקשורת, מאגרי מידע והשירותים שהם מפעילים. תקלות תוכנה, חומרה או תפעול שגוי גורמים לנזקים כספיים ניכרים ועשויים אף להשבית כליל את פעילות הארגון – כפי שקרה לבנק הפועלים לפני מספר שנים.

כדי למנוע נזקים אלה התגבשו בתחום ההיי-טק מספר תפקידים שהינם במהותם תפקידי תמיכה וניהול טכניים: תפקיד טכנאי ה-PC /מחשבים, תפקיד מנהל הרשת ותפקיד המנמ"ר.

טכנאי PC

טכנאי  PC הינו התפקיד הזוטר בתחום שדורש הכשרה קצרה יחסית ומהווה עבור רבים את כרטיס הכניסה לתחום התשתיות.

קורס טכנאי ה- PC שמוצע על ידינו הינו מסגרת הלימודים המקיפה והטובה ביותר בישראל להכשרת טכנאי מחשבים מעולים.

תכני הקורס יוצאי דופן בהיקפם:

ראשית הקורס מלמד את כל החומר המסורתי הכלול בקורסי טכנאי מחשבים בדומה לקולגות בענף: רקע רחב בחומרת מחשבים והתמודדות עם תקלות, רקע במערכות ההפעלה השונות של מיקרוסופט בשוק – windows xp, windows vista, windows 7 , ותפעול מגוון בעיות תוכנה והתגברות על תקלות.

מעבר לכך נלמדת מערכת ההפעלה  windows 7 באופן טוטאלי עד להשגת רמת שליטה אבסולוטית שמעניקה את הידע הנדרש בהסמכת מיקרוסופט הבינלאומית MCITP: Enterprise Desktop Support Technician on Windows 7 המבוקשת.

לסיום, מעבר לבסיס הידע הטכני הרב, זהו הקורס היחיד בארץ שמקנה לתלמיד ידע ורקע עסקי בלתי יסולא בפז, כמו גם הכשרה ומיומנויות בין אישיות טובות לעבודה עם לקוחות.

מנהל רשת

מנהל רשת הינו תפקיד משמעותי וחשוב בארגון בתחום התשתיות והרשתות.

מסלול מנהל רשתות תקשורת מחשבים שמוצע על ידינו הינו מסגרת הלימודים האידיאלית והטובה ביותר בישראל למועמד שאפתן לניהול רשתות. 

יש לכך מספר סיבות:

  1. המסלול מקנה לתלמיד את תכולת הידע האופטימלית הנדרשת למנהל רשת מודרני בישראל - כל הידע הנדרש למעבר הסמכת  mcitp לשרת windows server 2008 R2 , ידע רב באדמיניסטרציה פרקטית של windows 7  וידע רב בניהול תוכנת  exchange 2010ביעילות ובמהירות.
  2. זהו המסלול היחיד בישראל שמקנה, כבר היום, ידע ב- windows 8 מערכת ההפעלה העתידית של מיקרוסופט שנמצאת כיום בשלב ביטא.
  3. המסלול מועבר במהירות ויעילות ומאפשר לבוגר קורס ערב לסיימו תוך כ-6 חודשים, בוגר קורס יום לסיימו תוך כ-3 חודשים ובוגר במסגרת  BOOTCAMP לסיימו תוך כחודש וחצי!
  4. המסלול איננו כולל חומר מיותר ומנופח ומאפשר לתלמיד להגיע במהירות המקסימלית לעבודה פרודוקטיבית בשטח – כאשר יש לזכור שכל חודש לימודים מיותר מקביל להפסד כספי של לפחות 6,000 ₪!!

 

מנמ"ר

מנמ"ר – מנהל מערכות מידע ראשי (באנגלית – cio – chief information office ) הינו תפקיד בכיר מאוד הקיים בעיקר בארגונים גדולים. המנמ"ר אחראי על עיצוב אסטרטגיית המחשוב של החברה כך שתתמוך בפעילות העסקית והוא בעל אחריות כוללת על מערכות מידע ותשתיות בארגון.
בעבר הרחוק היה תפקיד המנמ"ר חלק ממסלול קידום אפשרי של מפתחי תוכנה בארגונים גדולים. כיום לאור החשיבות העצומה של תשתיות המחשוב הפך תפקיד זה למשאת נפשם של אנשי התשתיות ומנהלי רשת בכירים.

אנו היחידים בישראל שמציעים קורס שדרוג למנהלי רשתות בכירים כדי להפכם למועמדים עתידיים לתפקיד המנמ"ר. הקורס מקנה לתלמידים ידע רחב בכלל עולם ההיי-טק, בטכנולוגיות אינטרנט, web , תכנות ומיומנויות עסקיות.

להלן חלק מהמסלולים המוצעים על ידנו (לחץ על המסלול המבוקש להורדת תוכנית הלימודים המלאה):

טכנאי מחשבים מתקדם עם הסמכת MCITP
משך הקורס: 210  שעות אקדמיות + כ-210 שעות עבודה עצמית בבית

קורס שדרוג למנהל רשת – השלמת רקע למנמ"ר
משך הקורס: 150 שעות אקדמיות + 150 שעות עבודה עצמית בבית

מנהל רשתות תקשורת מחשבים
משך הקורס: 280 שעות אקדמיות + 280 שעות עבודה עצמית בבית

BOOTCAMP
מנהל רשתות תקשורת מחשבים

משך הקורס: 280 שעות אקדמיות + 280 שעות עבודה עצמית בבית

 

חזרה לרשימת תוכניות הלימודים המלאות

 

שם טלפון דואל