תוכניות לימודים בגרפיקה ועיצוב

עיצוב גרפי התקיים כמקצוע משגשג שנים רבות בטרם המצאת המחשב האישי.
כישרון טבעי, חוש טעם ואסתטיקה ומיומנויות באיור ידני היו מאז ומתמיד דרישות היסוד מהעוסקים במקצוע. מעבר לכך, למרות שהשתרשה האמרה "על טעם ועל ריח אין להתווכח" הרי שיש עקרונות, תמונות ושיטות עיצוביות הנתפסים על ידי רוב רובה של האוכלוסיה כמושכים ונאים.

המצאת המחשב האישי ופיתוח תוכנות העריכה הגרפיות קידמה מאוד את מקצוע העיצוב הגרפי. תוכנות כ- photoshop ו- illustrator לא רק החליפו את העפרון/מכחול הגרפיקאי אלא גם הכניסו יכולות עיבוד גרפיות שהיו דמיוניות בעבר. כך, למשל, כולם יודעים שתמונות הדוגמניות המופיעות בז'ורנלים אינן משקפות את המציאות – בתמונה מופיעות נשים שהוסרו מהן כל קמטי ההבעה, הוצרו מותניהן, הוסרו כתמי שמש ועוד ועוד.
סרטי מדע בידיוני כ- avatar עושים שימוש בטכניקות עיבוד תמונה מתקדמות ליצירת דמויות מונפשות דימיוניות על בסיס תמונות/סרטים של בני אדם רגילים.

קיים ביקוש רב ללימודי עיצוב גרפי – הניחוח האומנותי, העבודה היצירתית והדימוי ההיי-טקי של המקצוע קוסמים למועמדות רבות.

אם את רצינית בשאיפות שלך להשתלב כמעצבת גרפית בתעשיה הייפראקטיב הינה הפתרון האידיאלי עבורך.

מסלול ההכשרה המוצע על ידנו הינו הקורס המקצועי והמקיף בתעשיה.

הקורס נועד ראשית כל להביא את תלמידיו לרמת שליטה אבסולוטית בתוכנות העיצוב החשובות ביותר –  photoshop ו- illustrator תוך תרגול אינטנסיבי ובניית תיק עבודות עשיר במהלך הלימודים, באופן שתיק העבודות של הבוגרת יוכיח עליונות בלתי מעורערת בהשוואה לבוגרות קורסים אחרים.

השליטה בתוכנות אלה ברמה הגבוהה ביותר ובאופן אבסולוטי היא הנקודה המכרעת בקבלה לעבודה הראשונה בעיצוב גרפי בתעשיה. הלימוד המעמיק והאבסולוטי של תוכנות אלה, בהתבסס על חומרים מתקדמים, מוציא את בוגרות הקורס בעמדת הפתיחה הטובה ביותר האפשרית להשתלבות בתעשיה.

מעבר לכך, הקורס מרחיב מאוד את השכלת התלמידים הן בתוכנות עיצוב ו-web נוספות והן בסוגיות עיצוב חדשניות – כדוגמת עיצוב ספרים ל-kindle , כדי לאפשר לבוגרות לטפל בפרוייקטים רחבים יותר הכוללים הן עיצוב מסורתי והן בניית אתרים ותוכן מורכב לאינטרנט.

במקביל לידע הטכנולוגי והעיצובי המתקדם, הקורס גם מעניק לבוגרות את הכלים ותשתית הידע העסקי הנדרשים לפתיחת עסק עצמאי כפרי לנסרית בתחום עיצוב ועבודה מול לקוחות בארץ ובחו"ל.

מידע מפורט וסיליבוס:

המסלול המקיף בעיצוב גרפי מתקדם לעולם הפרסום והאינטרנט
משך הקורס: 375  שעות אקדמיות + לפחות 480 שעות עבודה עצמית בבית

 

חזרה לרשימת תוכניות הלימודים המלאות

 

שם טלפון דואל