השיטה שלנו:

רוב האנשים בוחרים מסלול קריירה, מקצוע ולימודים על סמך תחושה סובייקטיבית או המלצת מכרים, ללא יעוץ ואבחון מקצועי מקיף, וללא התנסות והכרות לימודית ותעסוקתית אמיתית של המקצוע המבוקש.

כתוצאה מכך, במקרים רבים אנו מגלים שהמקצוע שבחרנו בו לא מתאים לנו, אך אנו נאלצים להמשיך בעיסוק זה לנוכח אילוצי החיים.

חמור מכך, החלטה שגויה לגבי קורס ומסגרת ההכשרה המקצועית עלולה להוריד לטמיון מאמץ של חודשי לימודים רבים ואלפי שקלים.

המצב בולט במיוחד בהכשרות לענף ההיי-טק: מנסיוננו הרב בענף ההיי-טק ובהכשרת עובדים לענף, מסתבר שרוב המתעניינים בלימודים בתחום ההיי-טק אינם מכירים באמת את מהות מקצועות ההיי-טק השונים – מה באמת נדרש כדי להיות איש תוכנה או מובייל, בודק תוכנה, בונה אתרים או עובד אחר בענף. מה אופי ותנאי העבודה האמיתיים, מהם מסלולי הקידום האפשריים בענף בכל אחד מהתחומים, מה המשמעות האמיתית של הטכנולוגיות השונות בהן נעשה שימוש בענף, מה התחזיות לעתיד ומה ניתן ללמוד מהעבר ובמיוחד מה תפל ומה עיקר בהכשרה לתחומים השונים.

מועמדים לקורסים בהיי-טק גם מתקשים מאוד להשוות בין קורסים המוצעים על ידי בתי ספר שונים – פשוט כי אוצר המילים הבסיסי המשמש בתחום איננו מוכר להם ואינם יודעים מה בסיליבוסים השונים הוא נושא גדול וחשוב ומה סתם פיצ'רון קטן...

הייפראקטיב הינה בית הספר להייטק הטוב בישראל. להיות הכי טוב משמעו לא רק לספק לתלמידינו את הקורסים הטובים והמקיפים ביותר, המועברים על ידי המרצים הטובים ביותר, ומאפשרים לבוגרים להשתלב בתעשיה עם סיום הלימודים.

להיות הכי טוב משמעו גם לעזור למועמדים ללימודים לקבל את ההחלטה הנכונה עבורם באופן האובייקטיבי – ראשית - האם להכנס בכלל לעולם ההיי-טק? ושנית - מה ההכשרה , קורס,  ומקצוע ההיי-טק המתאים ביותר ליכולתם, צרכיהם ושאיפותיהם?

בהתאם, פותחה בהייפראקטיב סדנה יחודית בת 5 מפגשים – סדנת מבוא והתאמה לענף ההיי-טק

סדנא יחודית ויוצאת דופן זו מועברת על ידי מומחה רב תחומי בעל למעלה מ-20 שנות נסיון בתעשיה.

הסדנא מקנה היכרות אינטימית עם ענף ההיי-טק הישראלי, טכנולוגיות בסיס חיוניות לאנשי הי-טק וקריירה בענף. במפגשים השונים מוצגים מקצועות ההיי-טק השונים ,התלמידים מתנסים בלימוד בתחומים השונים ועוברים מבדקי התאמה.

הסדנא נפתחת בהקנית ידע רב באוצר המילים היחודי לתעשיה וב-buzz word שאיש היי-טק חייב להכיר בחומרה, תוכנה, תקשורת, רשתות ומובייל. הסדנא מוסיפה ידע במגוון יכולות טכניות שאיש IT  חייב להכיר – כדוגמת וירטואליזציה ואמולציה ומציגה לתלמיד את מבנה ענף ההיי-טק הישראלי, דינמיקות בתהליכי פיתוח ובדיקה,  תכנון ובקרת קריירה בענף ההיי-טק ושיקולים משפטיים וחשבוניים בניהול קריירה.
במסגרת הסדנא נסקרים גם בזריזות התכנים הנלמדים במסלולי ההכשרה השונים בישראל, נוהלי הלימוד, הדרישות מהתלמידים כדי להצליח בלימודים ושיטות הלמידה האפקטיביות. כן מבוצעים תיאום ציפיות והגדרת יעדים לתלמידי הקורסים.

אנו מציעים את הסדנא לכל מתעניין לפני הרשמה ללימודי היי-טק.
הסדנא מוצעת ללא עלות
,

בסיום הסדנא נערך לכל תלמיד מפגש אישי בו נמסרת חוות דעת לגבי התאמתו לתחומי לימודי ההיי-טק השונים – בהתאם לכישורי הלמידה, המאפיינים האישיים של התלמיד ובהתאם לאפשרויות התעסוקה העתידיות בכל מקצוע.

באופן זה אנו מקטינים מאוד את הסיכון לקבלת החלטה שגויה במקצוע, תחום ההכשרה והקורס הנלמד.

בנוסף בוגר הסדנא בעל כלים והבנה ממשית המאפשרים השוואה אינטליגנטית בין הקורסים השונים המוצעים בארץ, ובחירה מושכלת של מוסד הלימודים.

מדוע אנחנו בית הספר הטוב ביותר להיי-טק בישראל?

1. הקורסים המקיפים והמקצועיים ביותר
2. המרצים הטובים והמנוסים ביותר
3. חומר הלימוד העדכני ביותר
4. סדנת מבוא והתאמה מקצועית מושלמת
5. מלגות תמורת התחייבות לעבודה
6. שיתופי פעולה עם חברות ההיי-טק המובילות בישראל

 

 

שם טלפון דואל